Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic
Znani jako: Soft Skin Dermaclinic
Branża:
Siedziba: ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Charakterystyka:

Klinika Soft Skin, zlokalizowana we Wrocławiu, oferuje profesjonalną opiekę medyczną z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Klinika Soft Skin specjalizuje się w dziedzinie jaką jest nowoczesna dermatologia w ujęciu holistycznym. Wyróżnia ją całościowe podejście do problematyki chorób skóry, łączące leczenie dermatologiczne z zabiegami estetycznymi. Oferta obejmuje także poradnictwo i konsultacje w w zakresie dietetyki i psychologii, które mają bezpośredni wpływ na stan skóry.

Dermatolog z kliniki Soft Skin zajmuje się przede wszystkim leczeniem alergicznych, wirusowych i bakteryjnych chorób skóry. W klinice skorzystać można z profesjonalnych zabiegów dermatologicznych, takich jak krioterapia, laseroterapia, mikronakłuwanie skóry Dermapen oraz terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP). Dermatologia jest gałęzią medycyny, która zajmuje się również problemami z wypadaniem włosów. Klinika Soft Skin oferuje kompleksowe leczenie łysienia, za pomocą najnowszej i bardzo skutecznej peptydowej terapii włosów DR CYJ Hair Filler. Ten nowatorski zabieg polega na wstrzykiwaniu mieszanki siedmiu peptydów oraz kwasu hialuronowego w skórę głowy, co zatrzymuje wypadanie włosów oraz pobudza je do wzrostu.

W klinice Soft Skin skorzystać można również z dermatoskopii – podczas tego zabiegu dermatolog precyzyjnie ocenia stan skóry za pomocą specjalnego, silnie powiększającego aparatu (dermatoskopu), co umożliwia postawienie trafnej diagnozy. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, można chirurgicznie usunąć wykryte zmiany skórne, za pomocą odpowiednio dobranej metody. Należą do nich między innymi oferowane przez Soft Skin, elektrokoagulacja oraz kriochirurgia.

Strona WWW: dermatolog
Telefon: 48 512 822 207
NIP: 7532154115
REGON: 021847160