Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – lekarz kardiolog Wrocław

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – lekarz kardiolog Wrocław
Znani jako:
Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – lekarz kardiolog Wrocław
Branża:
Siedziba:
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
Charakterystyka:

O zdrowie swojego serca warto dbać niezależnie od wieku. Wbrew pozorom nie tylko ludzie starsi są narażeni na choroby związane z sercem i układem krążenia. Wiele młodych osób miewa problemy z sercem, dlatego tak ważne są regularne badania kardiologiczne, które pozwolą odnaleźć przyczynę problemów i ustalić sposób leczenia, by móc jak najdłużej cieszyć się życiem w dobrym zdrowiu.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to miejsce, w którym każdy pacjent może z zaufaniem oddać się w ręce profesjonalnej lekarki specjalizującej się w diagnozowaniu i leczeniu chorób krążenia. W poradni można spotkać się ze zrozumieniem i fachowym podejściem. Poradnia Kardiologiczna Dla Serca jest również miejsce, gdzie pracuje się na nowoczesnym sprzęcie pozwalającym wykryć wiele chorób.

Każdy, kto zmaga się z dokuczliwymi objawami, takimi jak kłucie w klatce piersiowej, powinien niezwłocznie podjąć decyzję o wizycie w poradni kardiologicznej, by uniknąć przykrych konsekwencji wynikających z rozwijającej się choroby.

Telefon:
713726164
NIP:
6131421573
REGON:
022203944