Konsultacje psychologiczne w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław

Konsultacje psychologiczne w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Znani jako: Konsultacje psychologiczne w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Branża:
Siedziba: Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
Charakterystyka:

Klinika Zdrowego Umysłu to profesjonalne i specjalistyczne miejsce, gdzie mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, kiedy nadchodzi czas odczucia dyskomfortu, cierpienia czy rozpaczy oraz innych spraw natury o podłożu psychologicznym. Pomożemy Państwu na obranie właściwego kierunku i wskazać drogę ku lepszemu życiu. Postaramy się sprawnie i profesjonalnie zidentyfikować dany problem oraz poznać jego genezę, aby w końcowej fazie uporać się z nim pernamentnie, na zawsze.

Nasz zespół pracowników w naszej klinice składa się z wyspecjalizowanej i wykwalifikowanej kadry psychologów, z czego każdy z nich to specjalista ze sporym doświadczeniem i bogata wiedzą oraz charakteryzujący się dużym zaangażowaniem w pracy, co pozwala na zapewnienie Państwu pełnego zrozumienia w trakcie odbywania szczerej rozmowy.

Naszymi klientami nie są wyłącznie osoby dorosłe, ale również zajmujemy się problemami psychologicznymi dzieci oraz młodzieży. Z pewnością postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy Państwa dzieci.

Telefon: 530545002
NIP: 8971708697
REGON: 021409951