Helemejko Centrum Medyczne -leczenie zapalenia spojówek

Helemejko Centrum Medyczne -leczenie zapalenia spojówek
Znani jako: Helemejko Centrum Medyczne -leczenie zapalenia spojówek
Branża:
Siedziba: ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Charakterystyka:

W ostatnim czasie coraz częściej spędzamy czas przed ekranami, w dużej mierzę przez styl życia i pracę zdalną. Przez to mogą pojawić się niepokojące objawy, ze strony oczu, zmęczenie, zaczerwienienie, czy pieczenie. Jednym z nich jest zespół suchego oka.

Centrum medyczne Helemejko z Wrocławia zajmuje się miedzy innymi leczeniem właśnie takich dolegliwości. W przypadku ZSO jest to dolegliwość łatwa do zdiagnozowania, ale wymaga specjalistycznego leczenia, już na wczesnym etapie, tak by uniknąć długotrwałych konsekwencji zdrowotnych. Ta placówka oferuje najnowocześniejsze metody leczenia, w oparciu o najlepsze, sprawdzone na świecie technologie.

Przychodnia okulistyczna zajmuje się również leczeniem innych chorób oczu, takich jak zaćma, czy zapalenie spojówek. Wszyscy zatrudnieni specjaliści mają duże doświadczenie, i chęć samokształcenia, tak by ich umiejętności wykorzystywane w praktyce mogły jak najlepiej sprostać potrzebą pacjentów. Na pierwszym miejscu jest spojrzenie kompleksowe na pacjenta, szczegółowa diagnostyka i pomoc.

Telefon: 660206896
NIP: 8981029578
REGON: 930332280